- Pinky27 september 2012 om 09:59
Hey hey,
Mijn naam is Melanie, en ik had een vraag.
Vrijwel overal op mijn gezicht heb ik last van schilfers.
Als kind zijnde ben ik altijd al een eczeempatientje geweest, dus ikzelf denk dat ik gewoon weer met een (lichtere) vorm van eczeem te maken heb (toch?)Wat ik al geprobeerd heb:
-Dermalex eczeem zalf
-Zalf voor huiduitslag (doktersrecept)
-Vaseline s’nachts om het vet te houdenAllemaal geen resultaat.
Ik gebruik nu huis-tuin-en keuken dagcreme om het nog een béétje weg te werken, maar toch blijf je het zien.
Make-up hoef ik al helemaal niet te gebruiken want die schilfers komen er dan helemaal dwars doorheen zetten..Mijn vraag is dus, kent iemand hier toevallig een zalfje die je mij zou kunnen aanbieden? of e.v.t andere tips om ze weg te werken?
Alvast bedankt voor reactie’s!
2 reactiesReagerenThotje27 september 2012 om 11:41Hoi Pinky,
Ik heb hetzelfde als jij, eczeemklachten en sinds pubertijd veel last van schilfers.
Wat bij mij goed helpt is Balneum baby crème. Dit is niet zo plakkerig als vaseline, maar wel een beetje vettig, en trekt wat sneller in. Het maakt de huid minder trekkerig en is verkrijgbaar bij vrijwel alle gewone drogisterijen (Etos, Dio e.d.) Meestal rond €5.- per tube.Groetjes,
Reageren
ThobiasAnoniem127 september 2012 om 14:02Lees meer vragen en antwoorden over schilfers:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Schilfers+gezicht&sa=zoeken
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
tips voor schilfers
- Door Pinky
- 27 september 2012 om 07:59
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Specialisaties