Witte strepen – Jeuk – Rug,Armen en Benen

  • #1

    Goededag,

    Ik ben een man van 21 jaar en heb al maanden 'last' van witte strepen op de huid die zorgen voor irritatie, waardoor ik jeuk krijg. Het is niet dat je zegt dat het pijn doet, maar irritant is het wel als je steeds moet krabben. Verder is het ook steeds op andere plekken op de armen en dan weer op de Rug en soms op de benen.

    ik heb er ook een foto van, maar ik weet niet hoe ik deze moet uploaden. De huisarts waar ik bij was, heeft de vlekken niet gezien, toen op dat moment had ik er geen, en hij stelde voor om pilletjes te nemen die de jeuk zou doen afnemen, maar mij lijkt het meer een dermatologisch probleem.

    Komt dit iemand voor en weet iemand hoe ik de foto erbij kan zetten voor verduidelijking?

    Groet! Ruud

    Reply
    #2

    ik heb ook vreselijke jeuk over mijn hele lichaam er zitten witte stipvlekjes op armen en benen kan ook nie stil zitten en kleren aan word het veel erger zolang ik in beweging blijft gaat het aardig,heb licht teraphie in het ziekenhuis gehad maar helpt niks.lijkt wel of je lichaam gaat ontploffen maar weet ook nie meer wat ik eraan moet doen.word er gek van gr ria

    Reply
    #3

    Deze heb ik ook al jaren,het komt en het gaat.

    Dit is netelroos.ofwel utacaria.

    Als ik de jeuk krijg neem ik jeuktabletten cetrizine.Dan is de jeuk binnen een uur weg.

    Reply
Reageer op: Witte strepen – Jeuk – Rug,Armen en Benen


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief