Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

knobbeltje

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • karin

    ik heb een knobbeltje of bultje hoe je het ook noemt aan de zy kant van mijn vinger zitten.het is niet pijnlijk.als je er in drukt voelt het zacht aan .wie weet wat dit zou kunnen zijn.

    7 reacties
    Reageren
    Kleun

    Kun je beschrijven hoe het bultje of bobbeltje eruit ziet? of misschien nog beter, kun je een fotootje maken en hier plaatsen? Dan wordt het hopelijk een stuk makkelijker om iets te zeggen over het bultje op je vinger. Er zijn zoveel mogelijkheden dat meer informatie echt nodig is.

    Reageren
    karin

    het is een verdikking aan de ringvinger.
    het zit net iets verder dan waar de nagel eindig.het zit iets aan de zijkant van de vinger.het doet geen pijn.je ziet er verder ook niks aan.kan er helaas geen foto bij zetten.

    Reageren
    Anne-Marie

    Zonder onderzoek of foto is het niet mogelijk met zekerheid te zeggen wat er ‘aan de hand’ is.

    Een veelvoorkomende diagnose bij bultjes op de vingers is een granuloma annulare (zie: http://nl.wikipedia.org/wiki/Granuloma_annulare). Deze bulten komen vaak voor op de handen.

    Andere mogelijkheden zijn een abces (als je daar een wondje hebt gehad) paronychia (feit, zie: http://nl.wikipedia.org/wiki/Fijt), contact-eczeem( zie:http://nl.wikipedia.org/wiki/Contacteczeem) en dyshidrotisch eczeem (jeukt).

    Nogmaals, het beste is toch even naar de huisarts te gaan.

    Reageren
    Daantje

    Ik lees net jullie onderwerp, maar is het geen gewoon eelt…?!

    Reageren
    emma

    hej ik heb ook een knobbeltje op mijn vinger het is mijn middelvinger en het zit op het middelste gedeelte van de vinger weet iemand wat het is?

    dankjewel voor het antwoorden.

    Reageren
    Anoniem

    Kun je misschien een foto plaatsen van jouw vinger. Het kan zoveel zijn, en met foto is het al gemakkelijker om je verder te helpen.

    Reageren
    Wouter

    Ik heb een heel klein bultje op mijn duim van ongeveer 2 millimeter. Het is geen pukkeltje, ik weet niet wat het is.

    Ik heb ook een wat groter bultje direct achter mijn oor. In tegenstelling tot veel andere dingen die ik op forums heb gelezen kan ik het bulje wel beweegen wat bij velen niet kan.

    Kan iemand mij helpen?

    Reageren
Reageer op: knobbeltje
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.