Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Witte plekjes

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ally

    Weet iemand wat deze witte vlekken kunnen zijn? Ik had ze zomaar gekregen een kleine 2 maand geleden en ze gaan ook niet meer weg. Het valt op dat in die witte vlekjes toch vaak rode puntjes zitten. Ik heb binnenkort een afspraak met een dermatoloog, maar wou hier alvast eens luisteren of iemand ervaring heeft met deze?

    1 reactie
    Reageren
    Peter (huisarts)

    Depigmentatieplekken kunnen door een huid ( schimmel-) infectie ontstaan, maar soms ook zonder. Je zou een anti schimmelcreme kunnen smeren, maar de ontkleurde huid zal ondanks verdwijnen van de schimmel dan niet ( in de wintertijd) bijkleuren. Dus dat is ( zonder hoogtezon) dan ook moeilijk te testen!
    (Of wachten op de zomer..)

    Reageren
Reageer op: Witte plekjes
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.