Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Petechien

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Maya

    Zijn dit petechien zo nee wat is het dan?

    12 reacties
    Reageren
    Suus

    Dat is zo helaas niet te beoordelen.
    Maak je je ongerust of heb je er last van, laat dan je huisarts er even naar kijken

    Reageren
    Maya

    Heeft u de foto wel gezien?

    Reageren
    Maya

    Dit is een foto

    Reageren
    Suus

    Je foto komt niet mee helaas

    Reageren
    Maya

    Ik heb de foto opnieuw geprobeerd te versturen

    Reageren
    Suus

    Ik denk dat het bestand te groot is.
    Maar nogmaals, als je er erg ongerust over bent, kun je beter even je huisarts bellen of die een foto mailen.
    Dan kan die ter plekke beoordelen of het iets is waar je mee langs zou moeten komen of niet

    Reageren
    Maya

    Heb ik al gedaan en zij zegt dat het onschuldige moedervlekjes zijn. Ik zoek dat op maar geen moedervlekje ziet eruit als wat ik heb, vandaar dat ik het hier vraag.

    Reageren
    Maya
    maya

    Zijn dit petechien op de vertsuurde bijlage

    Reageren
    Suus

    Misschien een rare vraag, maar je huisarts heeft er naar gekeken, waarom vraag je dan op een forum, waar helemaal GEEN artsen zijn, of je huisarts het wel goed heeft beoordeeld?
    Het is niet voor niets dat op dit forum geen moedervlekken beoordeeld mogen worden, mensen hebben niet de kennis dat te doen……
    Als je huisarts zegt dat het onschuldige moedervlekken zijn, zal ze dat na 9 jaar studie toch wel goed zien!

    Reageren
    Maya

    Ook huisartsen kunnen fouten maken. Veel succes met zo bot zijn suus.

    Reageren
    Suus

    Dat is niet bot, maar realistisch.
    Je vraagt een second opinion aan mensen die daar helemaal niet voor opgeleid zijn, dat is in mijn ogen niet logisch.
    Je kunt dan ook op straat of in de supermarkt een willekeurige voorbijganger vragen jou vlekjes te beoordelen.
    Als ik mijn huisarts niet zou vertrouwen, dan zou ik een verwijzing naar een specialist vragen.
    Het hogerop zoeken dus, ipv je vraag neerleggen op een plek waar niet eens een basisarts aanwezig is en dan er op vertrouwen dat je daar een betrouwbaarder antwoord van gaat krijgen dan je huisarts ,die wel 9 jaar medicijnen heeft gestudeerd…….

    Reageren
Reageer op: Petechien
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.