Flinke haaruitval!

  • #1

    Dag allen! Sinds een aantal jaren valt mijn hoofdhaar uit. Sinds afgelopen jaar is het veel extremer geworden. Vooral na het haren wassen. Ik zie altijd tegen het haren wassen op hier door. Na het borstelen haal ik flinke ballen met haar uit de borstel en dat is maar van 1 wasbeurt.
    Ik heb laatst mijn bloed laten prikken op ijzer en vitamine B & D. Uitslag was gewoon goed.
    Heeft iemand tips/advies voor mij? Ben echt ten einde raad met zoveel haarverlies.
    En aangezien mijn haar steeds dunner wordt, maakt het me ook onzeker.
    Aan haast alle uitgevallen haren zit een hard wit/geel stukje aan de uiteinden, ik kreeg het niet zo scherp op de onderstaande foto helaas.
    Wie o wie heeft goede raad?

    Reply
    #2

    Als jer er bezorgd over bent, vraag dan een verwijzing voor de dermatoloog

    Reply
    #3

    Ik heb dit ook! Diagnose was telogeen effluvium en is bij mij inmiddels chronisch. Ik zou vragen naar een verwijzing naar de dermatoloog. Bij mij is de oorzaak hoogstwaarschijnlijk stoppen met anticonceptie.

    Reply
Reageer op: Flinke haaruitval!


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief