Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Rosacea metrodinazol

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Inge

    Goedenavond allemaal,

    Ik ben een paar weken terug begonnen met metrodinazol crème voor mijn rosacea, maar het lijkt niet te helpen, het lijkt zelfs een beetje erger te worden. Wat moet ik doen? Staken met de behandeling of moet ik bijv iets minder smeren? Iemand hier ervaring mee?
    Ik heb de dokter al geprobeerd te bellen, maar die heeft pas over een paar weken tijd.
    Mvg inge

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als de klachten erger worden kun je er beter mee stoppen. Voor het overige zul je dan toch naar de arts moeten

    Reageren
    Alias

    Bij sommige mensen gebeurt dit inderdaad.

    Ook de huisarts kan hierin iets anders voorschrijven als je veel last hebt. Je hoeft niet op de dermatoloog te wachten.
    Je kunt vaak ook tussentijds bellen bij complicaties en dan kan er meteen iets anders worden voorgeschreven en recept naar de apotheek gestuurd.

    Wat een effectief alternatief is, is bv 6 weken minocycline. Maar dat weet ook je huisarts.

    Reageren
Reageer op: Rosacea metrodinazol
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.