Pols wat dik en pijnlijk.

  • #1

    Hoi allen,

    Een aantal weken geleden zag ik dat mijn aan de linkerkant wat dikker was dan rechterpols. Ik heb er daarna heel lang niet naar gekeken, maar sinds een paar dagen valt het mij op dat het nog dikker is geworden.
    Heb ook het gevoel dat mijn linkerpols ‘zwaarder’ weegt dan de rechter. Af en toe voel ik ook een bepaalde druk en doet het wat pijn.

    Ik heb echt geen idee waardoor ik dat ineens heb. Heb mijn pols niet ergens tegen aan gestoten, niet gevallen, helemaal niks. Maar merk wel dat het dikker wordt. Het is ook niet echt een zichtbare bult.

    wat zou het eventueel kunnen zijn? Heb een foto gemaakt, weet niet of jullie het goed kunnen zien, maar je ziet zegmaar een bobbel.
    Is dit iets om mee naar de huisarts te gaan?

    Reply
    #2

    Ga dan naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reply
    #3

    Ja ben ik van plan inderdaad. Maar wat zou het kunnen zijn?

    Reply
    #4

    Moeilijk te zeggen zonder enige vorm van onderzoek

    Reply
Reageer op: Pols wat dik en pijnlijk.


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief