Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren. Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Navelpiercing Ontsteken

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Paard100

    Hallo allemaal!

    Ik wil/ mag een nvaelpiercing laten zetten.
    Alleen me vaders is bang dat het gaat ontsteken.
    Kan dat? En is het ook zo dat het naar
    binnen kan gaan? Dat je dus een inwendige
    ontsteking krijgt?
    bvd voor jullie reacties!

    xjes Yoshi

    5 reacties
    Reageren
    anoniem

    hoi,

    k heb zelf geen ervaring met piercings, maar een vriendin van me had er een gezet en die had ook een ontsteking gekregen (maarja die had hem dan ook in hongarije laten zetten). Ik heb hierbij het gevoel dat het afhangt van de plaats waar je hem laat zetten. Dus vraag degene die hem gaat zetten ff naar hoe hij alles ontsmet etc en dan zal het vast wel goed komen denk ik zo. (we zijn immers in nederland en hier word altijd heel erg gekeken naar hygiëne etc.)

    Dus mijn advies: zoek een goede betrouwbare plek op (mits aan vrienden/vriendinnen vragen oid)

    Succes!

    Reageren
    ellen

    een (navel)-piercing kán ontsteken ! De navelpiercing is een piercing die lange tijd nodig heeft om te genezen, halfjaar tot een jaar… Aan je profiel-naam te zien, rij je paard of ga je met paarden om. Als je paardrijdt, is mijn ervaring dat de huid van de buik veel steviger is, en kan ’t piercen pijnlijker zijn dan normaal. Daarnaast kom je veel in contact met stof, vuil en haartjes. Dit wil zeggen dat de kans op ontsteking groter is, en je dus zorgvuldig met de verzorging om moet gaan! De buik dus altijd goed afdekken met (liefst katoenen) kleding. En goed verzorgen volgens de voorschriften. Niet denken na een paar weken dat ’t goed uitziet, en niet meer verzorgen! De genezing van die piercing duurt lang! Verder in ’t eerste half jaar ’t sieraad niet verwisselen. In een goede piercingshop krijg je bij ’t zetten een titanium sieraad. Dit is non-allergisch. De meeste sieraden die je zo overal kunt krijgen , bevatten nikkel en daar zijn veel vrouwen allergisch voor! Dat veroorzaakt dan weer een ontsteking!!
    Op internet is genoeg info te vinden over piercings ; informeer je goed, ook wáár je ‘m laat zetten.
    Veel succes ermee! grtjes, Ellen

    Reageren
    Paard100

    Oke!
    Dankje wel voor jullie reacties! Ik
    heb hem nog niet laten ztten. Maar ga
    het waarschijnlijk in de kerstvakantie doen.
    Ik zal me nog wel even goed laten informeren.

    Groetjes Yoshi

    Reageren
    anoniem

    Een ontsteking is het laatste wat je wilt als je een sieraad wilt dragen. De kans is aanwezig dus denk er goed over na.

    Reageren
Reageer op: Navelpiercing Ontsteken

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe

Hulp nodig bij huidklachten?

Ontdek welke specialisten en behandelingen jou kunnen helpen.
Medische hulp

Zelfzorg bij huidproblemen

Leefstijl: een van de basisoplossingen
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.