Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Wit puntje op uit gevalle haar

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    ik 13 jaar en heb sinds een tijdje geleden steeds vaker opgemerkt dat er af en toe haren van mijn hoofd vallen. Ik vroeg me af wat die witte puntjes zijn op zo’n haartje

    7 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Waar zit het witte puntje?

    Reageren
    Anoniem

    Aan de onderkant van het haartje. er vallen ook een soort schilfers (vgm stukjes hoofdhuid) van mijn hoofd

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zal het haarzakje zijn.
    De schilfers kan dus roos zijn, of seborroisch eczeem. Daar ga je dan even mee naar de huisarts. Die kan er iets voor voorschrijven

    Reageren
    Anoniem

    Is het permanent? En als het haarzakje er uit val betekent dat dat er geen haar meer terug kan groeien?

    Reageren
    John (moderator)

    Nee hoor. Dat groeit wel weer terug

    Reageren
    Mehreen

    er vallen altijd witte dingen in men haar als ik erop wrijf of men haren kan men haren vallen ook te veel nu en somt zijn het hele grote dingen help me ik weet niet wat te doen

    Reageren
    John (moderator)

    Klinkt als roos of seborroïsch eczeem. Ga ermee naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: Wit puntje op uit gevalle haar
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.