Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

vreemde vlekken op de huid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Seppe

    hallo iedereen,
    ik ben Seppe en 18 jaar.

    ik heb 2 rare verschijnselen opgemerkt.

    1e vlek:

    Ik heb al lang (al sinds ik klein was) een moedervlek op mijn rug. Alles goed en wel tot ik vanaf ongeveer 2-3 jaar geleden veranderingen begon op te merken hieraan. De moedervlek was een beetje misvormd en er kwam een kleine witte kring rond. Ik ben toen naar de dokter gestapt en direct kon ze mij vertellen dat er niets aan de hand was, dat de moedervlek zichzelf aan het “verwijderen” was om het zo maar te zeggen. Ik wou er nog eens mee teruggaan, maar ik ging ervanuit dat de dokter weeral hetzelfde zou zeggen dus heb ik het zo gelaten. Nu ben ik toch wat bezorgd omdat de witte kring groter is geworden en de moedervlek helemaal uit vorm is. de moedervlek is ongeveer 1cm in diameter. Moet ik me zorgen maken? (zie foto)

    2de vlek:

    Het heeft waarschijnlijk wel niets met elkaar te maken, maar sinds een dikke 3 jaar geleden verscheen er een vlek zonder pigment (witte vlek) op de bovenkant aan het begin van mijn penis. Dit is over de jaren ook extreem vergroot en blijft vergroten. Voor de rest merk ik hier geen problemen van. Iemand die weet wat dit fenomeen is, hoe dit veroorzaakt wordt en of het te behandelen is?

    alvast bedankt!

    grts Seppe

     

     

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    de witte vlekken kunnen wel met elkaar te naken hebben. Het kan vitiligo zijn. Ga er toch maar mee terug naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: vreemde vlekken op de huid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.