Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Jeuk en schrale voorhuid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • vraagje

    Beste mensen,

    Ik heb sinds enkele weken last van jeuk op mijn voorhuid. Dit is niet op de eikel, maar alleen op de voorhuid. Ook is deze voornamelijk in de ochtend heel erg droog en een beetje hard. De voorhuid is ook strak of gespannen en kan moeizaam over de eikel heen. Ik heb altijd al een strakke voorhuid gehad die in erectie nooit volledig over de eikel heen kon, maar nu is het erger.

    Ik weet dat ik de afgelopen zomer een keer na de seks een branderig gevoel had bij het plassen en zag dat er toen scheurtjes in mijn voorhuid zaten. Zou het hier iets mee te maken kunnen hebben?

    Omdat ik al het een en ander had opgezocht ben ik nu sinds enkele dagen twee maal daags aan het smeren met een antischimmel crème (miconazolnitraat). De jeuk is niet continu maar keert met keren terug. Herkent iemand dit misschien en moet ik me zorgen maken? De drempel om hiervoor naar de dokter te gaan licht namelijk best wel hoog voor me.

    Alvast bedankt!

    3 reacties
    Reageren
    vraagje

    Overigens ben ik er bij vergeten te vermelden dat de voorhuid (alleen de voorste kant) wat bleker is dan de rest van de penis sinds de klachten.

    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou er toch maar mee naar de huisarts gaan.

    Reageren
    vraagje

    Hoi Tandor,

    Bedankt voor je antwoord. Ik ben bij de huisarts geweest en heb betnelan crème gekregen. Hopelijk wordt het hiermee minder. 🙂

    Reageren
Reageer op: Jeuk en schrale voorhuid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.