Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Dikke rode bult…

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Alias

    Hey vandaag ging ik douchen en na het douchen merkten ik een dikke rode bult op, op mijn linkerbil ik dacht eerst een muggenbeet maar toen ik er aan voelde deed het pijn, ook als ik zit voel ik het nie heel pijnlijk maar wel als ik er aan kom ik heb gewoon de hele dag een strakke short aan gedaan dus ik denk niet dat het een beetje van iets is en ik heb het nog maar net… Wat zou dit kunnen zijn

    3 reacties
    Reageren
    Alias

    Rond de bult is mijn huis trouwens ook rood

    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan. Blijf er zoveel mogelijk vanaf.

    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo iets over te zeggen…Als het erger gaat worden, ga dan naar de huisarts en laar ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: Dikke rode bult…
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.