Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Paars vlekje vulva

  • Vlekje

    Ik heb een klein paars vlekje bij mijn vulva. Met het blote oog is het (haast) niet te zien. Ik heb er geen last van en kwam er bij toeval achter dat het er zat. Ik heb op internet rondgekeken wat het zou kunnen zijn. Lijkt dit op een angiokeratoom??

     

     

    7 reacties
    Reageren
    Vlekje

    Dit is echt heel gek! Dat paarse vlekje is nu weer verdwenen. Vervolgens keek ik even verder en zag ik een ander vlekje onderaan de vagina. Ik maakte er een foto van en na 10 minuten was het weer weg! Weet iemand wat dit misschien kan zijn? Ik wil er wel mee naar de huisarts, maar ik vind het lastig om te laten zien als de plekjes steeds vanzelf weer verdwijnen.  Is dit gebruikelijk bij angiokeratomen? Dat ze verdwijnen na een aantal minuten. Ik heb er gelijk maar foto’s van gemaakt, want binnen tien minuten verdween het weer?

    Reageren
    John (moderator)

    het zijn in ieder geval geen angiokeartomen… ga naar de huisarts en neem de foto’s mee

    Reageren
    Vlekje

    Zal ik doen! Heeft u misschien een idee wat het anders zou kunnen zijn? Ik kan er pas dinsdag heen en ben radeloos. Een bloedpropje dat steeds weer verdwijnt? Ik heb mij wel laten testen en het was allemaal negatief. Maar nu begin ik dingen te lezen over herpes en word ik toch wel bang

    Reageren
    John (moderator)

    dat is niet van herpes…dat kan ik met zekerheid zeggen..

    Reageren
    Vlekje

    Ik ben helemaal gek aan het worden. Ik blijf nu ook telkens naar mijn vagina kijken. Opmerkelijk is dat de paarse vlekjes alleen opkomen waar ik mijn vagina uitrek. Als ik het loslaat verdwijnen ze weer. Ik ontdekte ook dit bultje. Zie foto. Ziet dit er ernstig uit en zal ik dit ook aan de huisarts laten zien morgen? Sorry voor de overvloed aan vragen.. ik ben echt heel erg anstig en ik kan nergens anders mijn verhaal kwijt. Lijkt het op een soa?

    Reageren
    John (moderator)

    Neem de foto’s mee naar de huisarts morgen. Ik zie niets ernstigs in ieder geval

    Reageren
    Vlekje

    Zal ik doen! Ik zal dan ook nog even laten weten wat de huisarts ervan zegt. Bedankt 🙂

    Reageren
Reageer op: Paars vlekje vulva
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.