Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Rare jeukende/pijnlijke vlek rug

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jaapie

    Hi allemaal,

    Sinds vrijdag heb ik een gekke rode vlek op mijn rug(zie eerste foto). Ik dacht eerst dat het een puist was zo voelde het. Maar dan icm jeuk.

    Nu jeukt het ook en is het pijnlijk. De tweede foto is van vandaag. Zoals te zien is het groter geworden. Volgens mijn vriendin lijkt het wel of er vocht onder zit. Ik heb verder nog geen andere plekken op mijn lichaam ontdekt.

    Ik heb nu ook aan die kant een klein knobbeltje onder mijn oksel. Ik gok opgezette lymfeklier?

    Verder heb ik geen koorts.

    Vorige week heb ik wel periode van koorts gehad icm verkoudheid en misselijkheid.

    Wat kan dit zijn. Ben er beetje bang voor.

    8 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het lijkt op een allergische reactie op een insectenbeet.. maar dat is via een foto wel wat moeilijk vast te stellen. Dat kan dan ook de oorzaak zijn van de iets opgezette lymfeklier. Ga even naar de huisarts en laat ernaar kijken. Die kan er dan meteen iets voor voorschrijven.

    Reageren
    Jaapie

    Bedankt voor uw snelle reactie.

    Daar dacht ik zelf in t begin ook aan maar het lijkt wel of ik dan een paar keer gestoken ben rond die plek.

    Wat ik wel vreemd vind rond deze tijd van het jaar, zijn er toch bijna geen stekende insecten meer?

    Morgen ga ik even langs de huisarts maar omdat het vandaag niet kan dacht ik het even hier te vragen. Misschien dat het iemand bekend voorkwam .

    Reageren
    John (moderator)

    Het barst tegenwoordig van de muggen…
    Je hoeft net perse vaker gestoken te zijn. Maar het zou een allergische reactie op de teek kunnen zijn.

    Reageren
    Jaapie

    Bedoel je allergische reactie op de beet of echt teek?

    Ik ben niet in een bossig gebied geweest en heb ook geen teek in mijn shirt gevonden. Kan deze zo maar op mijn rug komen dan?

    Reageren
    John (moderator)

    Sorry….  dat moest steek zijn i.p.v. teek

    Reageren
    Anisa

    Mijn dochter heeft sinds afgelopen donderdag rode vlekker op haar onderrug en de zijkant van haar rug.  Het wordt groter en pukkelig.  Ze heeft aan dat het beetje pijn doet als ze eraan zit en het jeukt.  Ze heeft voor de rest niks raars gegeten of in het bos gespeeld.  Wat kan het zijn?

    Reageren
    John (moderator)

    Het lijk toch op een allergische reactie. als de klachten blijven aanhouden, toch maar even naar de dokter

    Reageren
    Roma

    Wat is dit ,geen mug of is vlooiplek of bedwantsen

    Reageren
Reageer op: Rare jeukende/pijnlijke vlek rug
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.