- Bla bla30 augustus 2017 om 13:56
Zondag op maandag nacht ben ik geprikt door waarschijnlijk een mug.
Het jeuke en zag er uit als een muggen bult. Maar ja midden in de nacht dus open gekrabt.
Maandag middag werdt de plek rood en warm en sinds maandag avond is het een bloeduitatorting. Gelukkig geen last meer gehad van jeuk.
Enig idee waarom dit gebeurt.
Is het een ontsteking geweest of een allergische reactie?
En kan het voorkomen worden als ik geprikt ben?1 reactieReagerenJohn (moderator)
30 augustus 2017 om 17:28Dat is een gevolg van het krabben.
Ja het kan voorkomen worden. Â Niet open krabben. Â Gebruik Azaron tegen de jeuk
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Blauwe plek na insectenbeet.
- Door Bla bla
- 30 augustus 2017 om 11:56
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties