Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

rode ring op huid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • xje

    hallo,

    ik heb al 2 weken 1 rode ring net bovenop mijn borst, het lijkt net alsof  ik een rode stempel heb gebrand

    het doet geen pijn en jeukt ook niet,  binnenkant van het rode ringetje is normaal, het ring zelf is rood

    weet iemand wat het kan zijn?

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat lijkt op ringworm. Ga ermee naar de huisarts.

    Reageren
    xje

    inmiddels door huisarts bevestigd dat het om ringworm gaat, dankjewel

    heb zalf gekregen

    Reageren
    John (moderator)

    Dan zal het snel over zijn..

    Reageren
    Anna

    Wat moet ik nu doen als ik niet naar de huisarts kan door de corona maatregelen? Is.er iets waardoor ik het zelf kan oplossen ( bij mij heeft het een zwart randje wat betekend dit dan? )

    Reageren
    John (moderator)

    Corona is geen reden meer om njet bij de huisarts terecht te kunnen

    Reageren
    Safi budo

    Ik heb rode ring op mijn buik en doe een behandeling voor schimmel, maar geneest zeer langzaam. De ring wordt kleiner en binnen de ring krijg ik een ontsteking met etter. Is het toch geen ringworm zoals ze zeggen?

    Reageren
Reageer op: rode ring op huid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.