- .1 juni 2017 om 22:44
Hallo,
Ik loop al een aantal jaar de 4-Daagse en tape mijn voeten altijd preventief in met leukoplast om blaren te voorkomen. Vorig jaar had ik na de 4-Daagse al enorme jeuk en je zag de huid rood worden op de plek waar de leukoplast had gezeten.
Ik heb vorige week geoefend en ook toen weer ingetapet met leukoplast. Wéér jeuk. En exact op de plek waar de pleister zat is het rood. Is dit een allergie? Een paar weken terug heb ik het ook gedaan en toen heb ik er geen last van gehad. Wat kan er tegen gedaan worden? Voorgaande jaren nooit last van gehad.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
1 juni 2017 om 23:24Het lijkt inderdaad op een allergische reactie. Probeer een ander type tape. Haal bij de huisarts een recept voor een zalf om er nu snel vanaf te komen.
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties