- Annoniem25 augustus 2018 om 23:46
Ik heb een tijdje niet lang de pil doorgeslikt denk echt een paar dagen daarna had ik een stopweek en nu slik ik weer ongv. 7 dagen de pil vandaag ben ik verder gegaan met een jongens ( geen seks ) en toen ik thuis kwam had ik een beetje bruin achtig afscheiding op mn wc papier en een klein beetje bloed verlies is dit schadelijk of iets ? Wat betekend dit ..?
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 augustus 2018 om 01:56“vandaag ben ik verder gegaan met een jongens ( geen seks )” wat bedoel je hier nou precies mee? dat is toch wel een erg vage beschrijving
ReagerenAnnoniem26 augustus 2018 om 20:58gewoon voorspel bedoel ik met “ verdergaan “ maar weet je wat dat kan betekenen ? Heb nu nog steeds bruin achtige afscheiding iets ..??
ReagerenJohn (moderator)
27 augustus 2018 om 01:08Wat bedoel je nou met “gewoon” voorspel? heeft hij je gevingerd?
ReagerenAnnoniem27 augustus 2018 om 10:48ja , gevingerd.
ReagerenJohn (moderator)
27 augustus 2018 om 11:46Dan is er wellicht een wondje ontstaan tijdens het vingeren
Reageren


