- Diablootje18 maart 2017 om 11:24
Ik heb laatst de map ingenomen, ik had geen seks maar ik heb wel dingen gedaan waar ik me zorgen om maakte. Er was geen vocht of sperma maar toch ben ik ongerust. Normaal ben ik altijd 4/5 dagen hevig ongesteld maar nu na de map was ik maar 3 dagen heel licht ongesteld. Is dit een bijwerking van de map en moet ik me hierom zorgen maken?
2 reactiesReagerenDiablootje18 maart 2017 om 11:34Mijn menstruatie kwam wel gewoon op de dag dat ik het moest worden.
ReagerenJohn (moderator)
18 maart 2017 om 12:21ik had geen seks Er was geen vocht of sperma Mijn menstruatie kwam wel gewoon op de dag dat ik het moest worden
Waarom maak je je dan zorgen? Zo kun je toch onmogelijk zwanger raken. Je menstruatie kan best wel eens keer wat anders zijn dan je gewend bent. Zeker na de MAP.
Reageren


