- anoniem9 mei 2009 om 16:44
Vandaag heb ik gemerkt dat er een klein beetje bruin spul uit mijn penis kwam tijdens het klaar komen. Het was niet een big thing of zo, het was heel weinig. Voor de rest heb ik geen enkele klachten aan mijn penis. Ik heb wel gonorroe symptomen. Weet iemand wat dit is?
3 reactiesReagerenEls10 mei 2009 om 22:06Bruin spul is waarschijnlijk wat geronnen bloed.
ReagerenIlse13 mei 2009 om 13:53Als je besmet bent met geslachtsziekten, is het bijzonder aan te raden direct naar de huisarts te gaan voor een kuur tegen gonorroe en chlamydia. Als je hiermee te lang wacht kunnen deze geslachtsziekten dermate schade aanbrengen aan je klokkenspel, dat je op termijn zelfs onvruchtbaar wordt.
Waarom wacht je met maatregelen treffen?
ReagerenAnoniem12 juli 2012 om 12:02Lees ook:
Bruin korrelig spul uit penis
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/297569-bruin-korrelig-spul-uit-de-penis.htmlBruine afscheiding penis
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/139202-Vettige-bruine-afscheiding-penis.html
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
