- Jeroen16 december 2012 om 23:14
Hallo, ik heb sinds vandaag een klein rood bultje op mijn penis. Ik maak me altijd supersnel zorgen over dingen dus ook hierom. Het zit ongveer op de helft van de penis.
Ik zal een foto bijvoegen om je een beter beeld te geven.PS: Op de foto lijkt het net of er nog een wit puntje op het bultje zit maar dat komt door de lamp. [img size=181]http://www.dokter.nl/media/kunena/attachments/legacy/images/2012_12_16_23.jpg[/img]
3 reactiesReagerenJeroen16 december 2012 om 23:17Oja het doet een beetje pijn als ik het aanraak.
ReagerenEmma17 december 2012 om 11:04Hallo Jeroen, dat ziet er uit als een puistje…
ReagerenAnoniem117 december 2012 om 11:12Lees meer vragen en antwoorden over een puistje op de penis:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=puistjes+op+penis&sa=zoeken
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Rood bultje op penis?
- Door Jeroen
- 16 december 2012 om 22:14
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties