- jonathan3 augustus 2008 om 19:06
Schimmel/Zwemmerseczeem?
Hallo ik heb een probleem waarmee ik graag geholpen zou worden. Ik heb namelijk last van een schilferende huid op mijn eikel. Ik heb nog geen seks gehad. Ik heb schimmelzalf gekocht en die gebruik ik nu een aantal dagen maar het schijnt nog niet te helpen. Weet iemand hier meer over?
Alvast bedankt, Jonathan!
6 reactiesReagerenmarc4 augustus 2008 om 14:30een schimmelinfectie als je nog geen seks hebt gehad is zeer onwaarschijnlijk, tenzij je ook hand en-, of voetschimmel hebt, ofetwel zwemmerseczeem.
Reageren
Veel logischer is het overmatig wassen van de penis met zware zeep.
De oplossing is minder wassen met zeep en alleen spoelen met water. Haal de voorhuid over de eikel en spoel onder de douche.
Bij luchtjes was je je eikel onvoldoende met water. Dus géén zeep gebruiken, dat droogt de huid uit.Jonathan4 augustus 2008 om 21:27Ik was mijn penis nooit met zeep. Maar zou het niet kunnen dat ik dat misschien juist wel eens moet doen? Bedankt voor je reactie!
ReagerenJonathan16 augustus 2008 om 13:43Het zou eigenlijk best kunnen dat ik zwemmersexceem heb. Een tijd geleden was ik op vakantie en heb toen erg veel gezwommen, sindsdien heb ik soms last van een beetje uitslag op mijn voeten en toen had ik hetop mijn handen. De huid op mijn handen is nog steeds ruwig en er zitten rimpeltjes in. Is zwemmersexceem goed te behandelen?
Bedankt!
ReagerenJonathan2 september 2008 om 12:59Anoniem25 januari 2011 om 15:03Lees andere berichten over dezelfde vraag op:
Schimmel infectie penis?
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/194535-Schimmel-infectie-penis.htmlWondjes en schilferig voorhuid
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/220426-Wondjes-en-schilferig-voorhuid.htmlpijnlijke wondjes op voorhuid
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/216194-pijnlijke-wondjes-op-voorhuid.htmlDroge voorhuid + scheurtjes/wondjes
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/135165-Droge-voorhuid-+-scheurtjes/wondjes.html18jaar28 april 2011 om 22:34ben je er nu vanaf? hoe ben je ervan af gekomen? ik heb denk ik hetzelfde probleem
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
schilferende huid op eikel
- Door jonathan
- 3 augustus 2008 om 17:06
Beheerd door
Peter (huisarts)- 6 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties