Chastity – Kooi (oprechte vraag)

  • #1

    Hallo,

    Ik kom hier om zonder gekheid oprecht deze vraag te stellen. In de hoop dat iemand die er meer van weet mij kan informeren.

    Binnen de BDSM wereld bestaat er iets als een chastity / kooi voor het geslachtsdeel van mannen. Mijn partner kwam hier mee aan, met de vraag of ik het wilde proberen.

    Daarop vroeg ik me af, kan dit geen kwaad? Het ziet er best eng uit.
    Kan iets zoals dit zonder schade voor een bepaalde termijn gebruikt worden? Zo ja, wat betreft deze termijn ongeveer? Zo nee, wat zijn de eventuele gevolgen? (naast periodiek schoonmaken voor hygiëne, daar was ik zelf al over uit)

    Een zoektocht op Google levert tegenstrijdige antwoorden op, vandaar kom ik hier.

    Reply
    #2

    Er zijn teveel tegenstrijdige antwoorden. Ik kan er zo helaas dus ook niets over zeggen

    Reply
    #3

    Hoii,
    Heb er onlangs zelf een gekocht en heb hem ook al gepast. Maak je geen zorgen! Zorg ervoor dat niks kan knellen. Doe hem goed om je ballen heen en het komt goed. Ik zou hem alleen overdag dragen en niet in de nacht. Als er iets knelt, meteen uitdoen

    Reply
Reageer op: Chastity – Kooi (oprechte vraag)


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief