Ongeveer vier weken geleden heb ik mijn spiraaltje laten verwijderen. Ben toen weer overgestapt naar de pil.
Alleen heb ik nu na de seks telkens wat bloedverlies.
Zijn er mensen die dit ook hebben gehad? Of zoiets?
Bloedverlies na het vrijen kan in verband worden gebracht met afwijkingen aan de baarmoederhals. Dit worden contactbloedingen genoemd. Bloedingen die zo lang voortduren na het verwijderen van een spiraaltje lijkt mij minder voor de hand liggend.
het beste is even naar de huisarts te gaan voor een gynaecologisch onderzoek en een uitstrijkje om pre-maligne aandoeningen uit te sluiten.
Onderwerpen in dit forum over contactbloeding, zie:
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=contactbloeding&sa=Zoeken#942
Bloed na vrijen
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/171771-bloed-na-vrijen.html
Soms licht bloedverlies na sex
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/174643-soms-licht-bloedverlies-na-sex.html
Bloeden na sex
http://www.dokter.nl/forum/SOA-overigen/130731-bloeden-na-sex.html
Vloeien na Sex
http://www.dokter.nl/forum/Relatie-seksualiteit/175375-Vloeien-na-Sex.html
Bloed verliezen na het vrijen
http://www.dokter.nl/forum/Vagina-baarmoeder-eierstokken/171771-bloed-na-vrijen.html
Contactbloeding:
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=contactbloeding&sa=Zoeken#993
halow
ik heb sex gehad met mijn vriend maaar ik was eerste dag niet meer ongesteld was dus net ongesteld geweest
wij vrijen momenteel zonder condoom om dat ik de pil slik.
maar nu ik thuis kwam begon het in eens te bloeden en nu nog steeds weet iemand hoe het kan/?
Moderator: J. Leppink (zorgprofessional)