hard bolletje in lip

  • #1

    ik kwam er vandaag opeens achter dat er in mn onderlip aan de linkerkant iets hards zit, het voelt als een soort bolletje die in mn lip zit. het is niet snel te zien, maar als je goed kijkt zie je aan de binnenkant van de lip een klein bobbeltje zitten. dat bobbeltje is een heel klein beetje lichter dan de rest van mn lip. ook doet het geen zeer als ik het aanraak.

    ik maak me zorgen want ik denk dat het iets ernstigs is, ook al heb ik er geen last van. weet iemand wat het kan zijn?

    Reply
    #2

    Een mucocele misschien...

    Reply
    #4

    Hey,
    jouw omschrijving lijkt op de mijne,..
    hier staat mijn stukje:
    [url]http://www.dokter.nl/forum/Mond-lippen/237611-hard-stukje-in-lip.html#237611[/url]

    ik ben er nog niet uit, mijn blutke berdwijnt ook steeds weer, doet de jouwe dat ook ?
    en weet jij al wat het is..

    een afspraak maken met de dokter is voor mij lastig omdat hij binnen een dag kan veranderen en dan ziet ze hem niet op z'n ergst ofzo. en dan weet ze het niet..

    Reply
    #5

    moet je gewoon naar de dokter.
    die bekijkt het even.
    en dan maak je een nieuwe afspraak
    snijden ze het weg.
    en klaar!
    ben vandaag dokter geweest ;p
    vrijdag wordt hij weggehaald
    succes!

    Reply
    #6

    ik heb ook een balletje

    Reply
    #7

    ik heb hetzelfde maar zit rechts in mijn onderlip

    Reply
    #8

    Maar als je je druk maakt, dan ga je toch even naar de huisarts? Iemand al een idee over wat voor bolletje er wordt gesproken?

    Reply
    #9

    Ik heb precies hetzelfde!

    Reply
    #10

    Heb ik ook jaren terug lange tijd last van gehad. Uiteindelijk is het operatief verwijderd. Kleine ingreep, doch even goed laten rusten en genezen. Wat ik me herinner is dat het een talgkliertje oid was dat telkens 'vol' liep...klinkt gek maar ik verhitte een hele dunne naald middels lucifer om te ontsmetten. Prikte er in en het vocht liep er telkens uit. Echter het 'zakje' vulde zich vrij snel van zelf weer. Aldus advies dokter: laat het operatief wegsnijden door specialist (uit m'n hoofd bij KNO)...daarna eigenlijk geen problemen meer ondervonden. Stelde uiteindelijk niet zoveel voor maar zeer zeker aan te raden. Advies: laat eerst goed diagnose stellen en beter niet zelf (zoals ik) lange tijd zelf eea proberen. Had geen zin. Blij het door deskundig iemand te hebben laten verwijderen en je ziet en voelt er uiteindelijk niets meer van.

    Reply
    #11

    Wat is het geweest? Ik heb het namelijk ook en bet zit er al 3 maanden

    Ik hoor het heel grssg

    Reply
Reageer op: hard bolletje in lip


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief