|
|
|
Re:Licht bloedverlies tijdens slikken pil 1 Jaar, 3 maanden geleden
|
|
|
Hallo Allemaal,
De eerste 2 die gereageerd hebben, wat was het nu?
Ik ben al 13 jaar aan de pil en heb 2 kinderen van 5 en 2,5, dus ben geen beginslikker.
Ik was 3 mei ongesteld,7 mei de 1e pil geslikt, 11 mei licht bloedverlies (beetje), en weer weg, en nu 14 mei weer beetje licht bloedverlies.
Hele dag lichte druk in mijn onderbuik, niet pijnlijk maar vervelend !!
Ik maak me best wel zorgen met mijn 27, want ik zou best nog een 3e kindje willen, dus ik hoop niet dat er iets mis is.
Wilma
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
|
|
Re:Licht bloedverlies tijdens slikken pil 1 Jaar, 3 maanden geleden
|
|
|
Hallo,
Ik heb alle antwoorden etc gelezen,
Nou heb ik ook nog een vraag. Ik slik heel vaak de pil enkele maanden door, nooi problemen, heel soms wel eens een bloeding tussendoor, maar ik weet dat dat normaal is, docter adviseerde mij gewoon de strip af te maken etc.
Nou had ik een bloeding van 11 tot 16 mei, echt een normale menstruatie voor mijn doen. behalve dan dat ik de pil nog slikte.
Nou zag ik net toen ik naar het toilet ging dat ik weer een doorbraak bloeding heb. Een week nadat de eerste over was dus.
Dit heb ik nog nooit gehad in 10 jaar tijd. Mijn huisarts werkt vandaag niet, dus kan daar ook niet langs voor advies, wie kan mij helpen?
p.s. Echt stres heb ik niet of zo...
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
|
|
Re:Licht bloedverlies tijdens slikken pil 9 maanden geleden
|
|
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
|
|
Re:Licht bloedverlies tijdens slikken pil 7 maanden, 1 Week geleden
|
|
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
|
|
Re:Licht bloedverlies tijdens slikken pil 6 maanden, 4 weken geleden
|
|
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
|
|
Re:Licht bloedverlies tijdens slikken pil 6 maanden geleden
|
|
|
hallo
ik heb nu net het zelfde
maar ik bn er al mee naar de huisarts geweest
en het is waarschijndelijks niks ergs het kan
door de pil komen
mijn huisarts zei dat als je de pil gebruikt dat daar soms wat van kan vloeien ik krijg nu een kuur
danzz moet ik een week stoppen van de pil en die kuur een week inemen die zorgt dat het weer op peil komt na een week moet ik stoppen met deze kuur en direct weer met de pil beginnen
danzz moet het over wezen is dat niet het geval danzz kan het ook wezen dat je naar een gynaloog moet danzz kan het misschien wezen dat je een scheurtje of een lekje in de baarmoeder hebt dat is niks erg dat branden ze alleen even weer dicht maar ik snap dat je je ongerust maakt omdat je moeder het ook had dat snap ik al te goed maar ik zit nu met het zelfde en het is niet direct kanker
ik hoop zo dat ik je nu wat op weg hebt geholpen en dat je er nu zelf ook weer verder mee kan en anders dit verhaal misschien mee kan nemen naar je eigen huisarts
met vriendelijke groeten petra
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
Laatste Wijziging: 01/03/2010 18:25 Door .
|
|
|
|
|
|
|
Re:Licht bloedverlies tijdens slikken pil 5 maanden geleden
|
|
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|
|
|
Re:Licht bloedverlies tijdens slikken pil 4 maanden, 1 Week geleden
|
|
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
|